/Files/images/ПЕДКОЛЕКТИВ.jpgНаші вчителі

/Files/images/2.jpg

Навчально-виховний процес в гуртках БТ бере за основу педагогіку співробітництва. Перевага у виборі навчання надається не традиційним формам, нестандартним підходам до організації занять. Заняття – казка, вікторина або подорож, ділові та рольові ігри, круглі столи. Високих якісних результатів у навчальній діяльності домоглись педагоги: Медвідь Г.М., Литвиненко О.М., Петрихін В.О., Ковченко С.П, Півторацька О.Г.

Підвищення ефективності та результативності навчально-виховного процесу сприяє участь педагогів закладу в організаційно-методичних заходах (семінари, робота методичної ради). Керівник гуртка “Фантазія плюс” Ковченко С.П. приймала участь в обласному конкурсі на найкращу методичну розробку заняття з декоративно-прикладної творчості.

Ковченко С.П., Петрихін В.О., Литвиненко О.М., Пенський О.О., підвищували свій фаховий рівень на обласних семінарах. Кір’янова А.О., Меланченко Н.В., Косюк Т.І., Литвиненко С.В., Півторацька О.Г., підвищували свій педагогічний рівень на курсах підвищення кваліфікації. Меланченко Н.В., та Медвідь Г.М., підготували гуртківців для участі в обласному конкурсі “Чисті роси”.

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi